Prawo cywilne i prawo ochrony konsumentów – o kancelarii prawnej Czarniak Baszczyn

Prawo cywilne i prawo ochrony konsumentów – o kancelarii prawnej Czarniak Baszczyn

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn w Krakowie jest umieszczona w samym centrum – przy Rondzie Mogilskim. Taka lokalizacja sprawia, iż na rozmowę z prawnikiem można łatwo dotrzeć z każdej dzielnicy miasta, jak również pozostałych miejscowości województwa małopolskiego oraz śląskiego. Klientami Kancelarii są zarówno właściciele firm i spółek, jak i osoby indywidualne.

Adwokat i radca prawny z Krakowa

Krakowską Kancelarię reprezentują dwaj wspólnicy: adwokat Paweł Czarniak i radca prawny Tomasz Baszczyn, merytorycznym wsparciem służy także aplikant radcowski Izabella Polańska. Specjalizacją Pawła Czarniaka są głównie postępowania z dziedziny prawa cywilnego oraz prawa ochrony konsumentów. Z kolei Tomasz Baszczyn służy pomocą prawną zwłaszcza w obszarze umów zawieranych przez przedsiębiorców, a także prowadzenia sporów z instytucjami ubezpieczeniowymi i finansowymi.

Kancelaria Baszczyn Czarniak w Krakowie – klienci

Do klientów Kancelarii należą najczęściej osoby, które posiadają polisolokaty bądź kredyty frankowe. Są to także właściciele spółek i firm, którym Kancelaria Baszczyn Czarniak oferuje stałą i kompleksową obsługę prawną. Kancelaria posiada duże doświadczenie także w reprezentowaniu indywidualnych inwestorów i konsumentów w sporach z bankami, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz instytucjami finansowymi. Wśród kancelarii z Krakowa ta odróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. W całej Małopolsce jest niewiele osób, które mają kilkuletnie doświadczenie w pomocy prawnej frankowiczom oraz w sprawach o odzyskanie polisolokat. W sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, jak również odwalutowania bądź unieważnienia kredytu we frankach szwajcarskich, Kancelaria Czarniak Baszczyn ma ponad 4-letnie doświadczenie, a w prowadzeniu sporów dotyczących polisolokat – 5 lat doświadczenia.