Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną księgowość

Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną księgowość

Na flobo.io znajdziesz więcej informacji o automatycznym księgowaniem faktur.

Prowadzący własne przedsiębiorstwa stale szukają narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a zarazem zredukować czas tracony na wykonywanie uciążliwych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale też automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Jak działa automatyczna obsługa należności?

Automatyczne księgowanie przelewów w aplikacji Flobo możliwe jest na skutek integracji tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie dane o wystawionych fakturach, a potem kontroluje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie poszczególnych płatników, bo każdy z nich posiada przydzielony własny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należności. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy uciążliwy obowiązek manualnego księgowania przelewów, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych kluczowych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko ogromnych przedsiębiorstw, ale również i tych małych, które w miesiącu wystawiają tylko sto dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną praktyczną funkcją, wyjątkowo przydatną dla tych właścicieli firm, którzy regularnie natrafiają na problemy z unikającymi opłat kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Aplikacja do automatycznego księgowania przelewów dla pensjonatów, szkół oraz firm usługowych

Nie jesteś przekonany czy aplikacja Flobo to przydatne rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo proponuje kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz zamówić tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bez problemu obsługuje należności z tytułu abonamentów, więc rewelacyjnie sprawdzi się w szkołach językowych albo prywatnych, czyli tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Flobo przyda się także hotelom, domom wypoczynkowym, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w ustalonych transzach. A co z firmami oferującymi przeróżne usługi? Jeśli firma za realizację usługi żąda wcześniejszej płatności, Flobo będzie kontrolować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]