Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Zamów słoik z kranem.

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź przygotowywanych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i napojów. Wielkim zainteresowaniem cieszą się szczególnie pojemne Słoiki z kranikiem, posiadające wiele zastosowań. Do czego można je zastosować? Gdzie przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiej przyczyny choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoik z kranem do nalewek

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, że doskonale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają znaczne pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy trunek do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności stosowania filtrów i wężyków.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem świetnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że regularnie jest on stosowany do podawania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem znakomicie sprawdzi się również podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania oranżad, lemoniad, soków oraz kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego atutem jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]