Celebrytki – biżuteria gwiazd dostępna dla wszystkich kobiet

Celebrytki – biżuteria gwiazd dostępna dla wszystkich kobiet

Chcesz zamówić łańcuszki celebrytki? Sprawdź www.bizutik.pl/naszyjniki/celebrytki.

Supermodne łańcuszki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Duży wybór wzorów i materiałów, z których są wykonywane sprawia, że każda pani łatwo znajdzie gadżet idealny dla siebie. Można przypuszczać, że moda na nie pozostanie na dłużej, ponieważ celebrytki pasują do właściwie wszelkich ubiorów i odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym odznacza się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele piosenkarek, celebrytek oraz aktorek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten bardzo szybko przejęły również „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – złota, srebra, w tym srebra pozłacanego, a zatem mogą je kupować wszystkie kobiety chcące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jak dużym dysponują portfelem. Mnogość wariantów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je u wielu kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka zazwyczaj nie jest wyłącznie ozdobą – zazwyczaj niesie również z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu wisiorka lub grawerze. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka ma swe własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne zawieszki to gwiazdka, serduszko, kółeczko pełne albo z dziurką, symbol nieskończoności, słonik czy żyletka. Panie zazwyczaj dobierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według gustu, lecz również odpowiedniej symboliki. Serduszko oznacza oczywiście miłość, kółko wskazuje na niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – powodzenia, władzy i wiedzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkich swoich działaniach, a żyletka jest symbolem nieprzeciętności oraz przekory.
Dużą zaletą celebrytek jest fakt, że pasują nie tylko do eleganckich strojów, ale również codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Zwykle nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe celebrytki. Naszyjniki te można łączyć z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami oraz kolczykami gwiazd.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]