odzież jednorazowa z flizeliny

Jednorazowa odzież ochronna – prezentujemy polskiego producenta

Branża spożywcza musi spełnić wyśrubowane normy w każdej fazie produkcji. Zatem wyjątkowo ważne jest, by pracownicy fabryk oraz zakładów przetwórstwa żywności byli wyekwipowani w najwyższej jakości strój ochronny, zatwierdzoną do wykorzystywania w tym sektorze. Firmy mogą zakupić takie artykuły między innymi w Global Food Hygiene – polskiego dystrybutora i producenta odzieży ochronnej.

Kluczowe artykuły wytwarzane przez spółkę Global Food Hygiene

Marka Global Food Hygiene działa na krajowym rynku od ponad 5 lat, a osiągnięte w Polsce sukcesy pozwoliły jej w 2020 roku rozszerzyć działalność także rynki zagraniczne. Obecnie w asortymencie firmy znajdują się części odzieży ochronnej, takie jak buty, kombinezony, czapki i czepki, maski higieniczne, w tym także te okrywające zarost oraz rękawice jednorazowe i wielokrotnego wykorzystania (metalowe). Jednym z najważniejszych wyrobów Global Food Hygiene są jednorazowe fartuchy foliowe w rolce opracowane samodzielnie przez zespół specjalistów marki i produkowane według autorskiego wykrojnika. Już ponad 800 klientów zaufało artykułom spółki Global Food Hygiene. Produkcja także przedstawia się imponująco – linię produkcyjną opuszcza miesięcznie około 700 tysięcy fartuchów.

Producent jednorazowej odzieży ochronnej – nieprzerwany rozwój

Warto podkreślić, że Global Food Hygiene rok w rok wychodzi naprzeciw potrzebom swoich odbiorców, nie tylko pod kątem zróżnicowania oferowanych przez nią elementów odzieży ochronnej. Firma stawia na nieustający rozwój, wdrażając innowacyjne rozwiązania, jak i poprawiając infrastrukturę firmy (między innymi modernizując hale produkcyjne i magazynowe), za co przyznano jej wiele prestiżowych wyróżnień. Nadrzędnym zamysłem Global Food Hygiene jest połączenie poszczególnych procedur oraz ścisła współpraca pomiędzy różnymi sekcjami spółki, co w efekcie przyczyni się do osiągnięcia maksimum szybkości w realizacji zamówień tak, aby trafiały one do klientów w przeciągu 24 godzin.

Lokalizacja:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]