Kapsułki Nespresso – zamienniki są już w sprzedaży

Kapsułki Nespresso – zamienniki są już w sprzedaży

Na cafessima.pl znajdziesz więcej informacji o kapsułki Nespresso zamienniki.

Kapsułki do ekspresów Nespresso są jednymi z najdłużej dostępnych w sprzedaży. Zostały opracowane w Szwajcarii już w 1976 r. i od tego czasu stopniowo zdobywały kolejnych miłośników. Obecnie jest to marka znana na całym świecie, a ekspresy z tym systemem wykonuje wiele renomowanych firm.

Czy można kupić zamienniki kapsułek do ekspresu Nespresso?

Decydując się na kupno ekspresu działającego na systemie Nespresso, wiele osób zastanawia się, czy będzie zmuszona wyłącznie do zakupu kapsułek do kawy od jednego producenta. Nic bardziej mylnego. Patent na ten system wygasł kilka lat temu więc w tym momencie w sprzedaży dostępnych są dziesiątki różnorodnych kapsułek kompatybilnych z Nespresso, umożliwiających cieszenie się napojami o interesujących kompozycjach smakowych. Jedną z szeroko znanych i rozpoznawanych w Polsce marek jest Lavazza, wytwarzająca kapsułki z kawą Armonico i Delicato o średniej intensywności, zawierające mieszankę kaw arabika z Ameryki Północnej, oraz bogate w smaku kapsułki Vigoroso i DecaRicco oparte na mieszance arabiki i robusty. Kolejnym popularnym włoskim producentem kawy w kapsułkach Nespresso jest IlCafeItaliano, autor intensywnych w smaku mieszanek robusty i arabiki o nazwach zaczerpniętych od włoskich miejscowości, czyli Trieste, Roma, Venezia i Firenze. Zależnie od wybranego smaku, w tych kawach da się poczuć aromaty czekolady, orzechów laskowych czy prażonych orzechów. Inni uznani włoscy producenci, produkujący zamienniki kapsułek Nespresso to Między innymi Diemme (kawy Corpo, Anima Del Salvador czy bezkofeinowa Cuore) i Italian Coffee (Caffè Macchiato Cortado, Mokaccino, Sambuca, kawa z cykorii Cicoria, Arabic czy Intense).

Zamienniki kapsułek do ekspresu Nespresso też od rodzimego producenta

Kapsułki kompatybilne z systemem Nespresso produkuje też polska firma Cafe Rene, specjalizująca się w kawie espresso. Produkuje ona kawy o wysokim pułapie intensywności, np. Sublimo, Lungo czy Classico Italiano, w tym także kawy aromatyzowane – Carmel, Vanilla, Hazelnut i Chocolate.

Opakowania obecne w większości sklepów mieszczą przeważnie 10 szt kawy w kapsułkach. Jednak dla klientów, zamawiających kawę hurtowo, niektórzy producenci przygotowali także zestawy po 50 lub 60 kapsułek, co pozwala jeszcze bardziej zredukować koszt napoju. W przypadku, kiedy kupujący ma wątpliwości, czy dany produkt pasuje do posiadanego przez niego ekspresu, zanim dokona zakupu powinien zwrócić się po uzupełniającą informację do właściciela sklepu.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]