Organizujesz ślub? Zamów etykiety na wódkę weselną

Organizujesz ślub? Zamów etykiety na wódkę weselną

Jeśli chcesz kupić etykiety na butelki, koniecznie wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Tradycja ofiarowania prezentów na różnorodne okazje praktykowana jest od setek lat i od samego jej zarzewia jednym z najchętniej wręczanych i, nie da się ukryć, równie ochoczo akceptowanych podarunków, jest alkohol. Wiele osób nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na ślub, urodziny lub osiemnastkę. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy pozostali zaproszeni przyniosą to samo?

Etykiety weselne – podziękuj znajomym oraz rodzinie

Na obiadach weselnych napoje wyskokowe nie tylko są rozstawione na stołach, ale także coraz częściej nowożeńcy obdarowują swoich gości butelkami z wódką po zakończeniu zabawy. Taki podarek jest traktowany jako rodzaj podziękowania za przybycie na ceremonię. Jednak takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą również przerodzić się w fajną pamiątkę, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Należy personalizować butelkę, a można zrobić to nabywając etykiety na wódkę, dodając na nich informację o miejscu i dniu wesela, imionach Państwa Młodych bądź podziękowanie za obecność. Etykiety weselne można kupić w różnorodnych wzorach i odcieniach, dlatego bez trudu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym organizowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od imaginacji nowożeńców. Naturalnie spersonalizowane etykiety na wódkę czy inne napoje wyskokowe można wykorzystać nie tylko podczas wesela – są idealne na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej czy wieczorze kawalerskim.

Etykiety na butelki – ozdabiaj domowe trunki

Etykietami z indywidualnym napisem można oznaczać flaszki w domowej spiżarni. Jeżeli produkujesz swoje soki, wina czy nalewki i dzielisz się nimi ze znajomymi albo rodziną przy najrozmaitszych okazjach, możesz przystroić je oryginalnymi etykietami, które znacznie podniosą estetykę zwykłej flaszki. Prócz tego butelki można również oznaczać używając różnobarwnych kapturków termokurczliwych oraz kapsli.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]