Popularne pokrycia dachowe – charakterystyka blach na rąbek

Popularne pokrycia dachowe – charakterystyka blach na rąbek

Blachę na rąbek stojący kupisz na regamet.pl.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej stosowany rodzaj pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle pozostałych materiałów wykończeniowych? Czy warto ich używać? Opisujemy panele dachowe na rąbek i sposoby ich wykorzystania.

Blachy na rąbek – piękny wygląd i trwałość

Blachy na rąbek zyskują coraz szersze uznanie, gdyż doskonale godzą ergonomiczność z zaletami estetycznymi. Trwałą oraz bardzo dobrze prezentującą się blachę na rąbek stojący stosuje się zarówno w przypadku nieruchomości, w których konieczna jest rekonstrukcja pokrycia dachowego, jak i nowych budowlach. Ten materiał wykończeniowy może być zastosowany na dachach dwuspadowych oraz płaskich, a także tam, gdzie więźba jest zawiła. Panele dachowe na rąbek są dostarczane na plac budowy w formie niezbyt wielkich arkuszy. Można je zamontować szybko oraz bez niespodziewanych komplikacji. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest niepodatne na korozję, trwałe oraz świetnie pasuje do różnorodnych stylów architektonicznych (np. do stylu dworkowego bądź minimalistycznego).

Panele dachowe na rąbek – alternatywa dla zwykłych dachówek

Blacha na rąbek przewyższa standardowe dachówki pod kątem solidności i wykorzystanej technologii. Panele te są wytwarzane z grubej blachy i wykończone specjalną powłoką, która daje ochronę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, jak m.in. woda oraz promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek jest sprzedawana w licznych wariantach, co umożliwia dobranie jej do wymyślnej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się też do redukcji wydatków związanych z budową – wyraźnie zmniejszają ilość ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Decydując się na wykorzystanie blachy na rąbek stojący, warto nabyć ten materiał bezpośrednio od producenta.

Lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08