Poznaj ofertę alternatyw dla kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Poznaj ofertę alternatyw dla kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Jeśli szukasz kapsułek Cafissimo, skieruj się na ten adres.

Technika zaparzania kawa w kapsułkach jest znana od schyłku lat 70-tych i za czasem pozyskiwała sobie nowych zwolenników. Ten praktyczny system pozwala na przygotowanie kawy wysokiej jakości niesłychanie prostą metodą – trzeba włożyć kawę w kapsułce do zasobnika w ekspresie, dolać wodę do pojemnika i już po kilkunastu sekundach można cieszyć się pobudzającą kawą.

Czy można dostać zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Znamy parę systemów takiego parzenia kawy. Ten stworzony przez niemiecką firmę Tchibo jest jednym z najszerzej rozpowszechnionych na świecie. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo różnią się kształtem od innych, co przez długi czas zmuszało klientów do zaopatrywania się w kapsułki z kawą od jednego wytwórcy. Problem ten tyczył się każdego systemu w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnich latach oferowanych jest na rynku – również w Polsce – sporo ich substytutów. Producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym także zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta utworzyła linię kaw single origin, nazywanych także kawą speciality. Ziarna tych kaw charakteryzują się tym, że wywodzą się z jednego gatunku, uprawy oraz zbioru. Smak takiej kawy jest unikatowy, ponieważ uformowało go sporo różnorodnych składników, np. konkretne warunki atmosferycznepanujące w roku wzrostu roślin. Łączenie kaw single origin z mlekiem bądź dodatkami aromatyzującymi zagłusza ich unikatowy nuty smak. W sklepach kupić można zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Nikaragui i Brazylii (100% arabika), jak również Angoli (100% robusta). W tych kawach wyraźnie odczuwalne są naturalne nuty czekoladowe, kakaowe i kwiatowe.

Ile kosztuje napar z zamienników kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Zaparzacze do kawy w kapsułkach zdają egzamin zarówno w domu, jak i w hostelach czy urzędach. Cena kawy w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest znaczna – najczęściej mieści się w widełkach 1-1,40 zł. Świadczy to, iż taka kawa jest o wiele tańsza aniżeli tożsamy napój podawany w kawiarniach na mieście lub na stołówkach w biurze. niebanalne wzornictwo oraz rozsądne ceny urządzeń na kapsułki powodują, że z każdym rokiem częściej znajdujemy dla nich w naszych kuchniach. Z ich pomocą zaserwujemy gościom wysokiej jakości kawę podczas okazjonalnych spotkań, a przy tym sami będziemy radować się kubkiem takiej kawy każdego dnia, nie obawiając się o gigantyczne koszty. Jeżeli zamierzamy kupić zamienniki kapsułek Tchibo upewnijmy się wcześniej czy są kompatybilne z posiadanym przez nas sprzętem.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]