Prowadzisz manufakturę? Zamawiaj opakowania szklane w polskiej hurtowni

Prowadzisz manufakturę? Zamawiaj opakowania szklane w polskiej hurtowni

Tutaj poznasz szeroką ofertę hurtowni słoików szklanych.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która tak długo jak będzie żyć ludzkość nie zaniknie. Mimo tego, iż sporą częścią rynku towarów spożywczych rządzą gigantyczne marki, jest to również branża, w której rewelacyjnie radzą sobie mniejsze podmioty, o ile trafią do odbiorcy ze swoim pysznym, zdrowym albo autorskim produktem. Gotowa do sprzedaży żywność musi być zapakowana tak, aby artykuł długo pozostał zdatny do spożycia, a więc m.in. w butelki oraz słoje ze szkła. Zaletą tego typu opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, bo można je recyklingować.

Butelki oraz słoiki w hurcie najlepiej od krajowego dostawcy

Oczywiste jest, iż oferty kierowane do nabywcy indywidualnego różnią się znacznie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeśli jest małą manufakturą produkującą takie artykuły, jak przykładowo dżemy, pasty warzywne bądź soki, będzie zużywać rok w rok nie kilkuset pojemników ze szkła, ale ilości daleko przewyższające liczbę kilku tysięcy sztuk. Kupno słoików oraz butelek w hurcie jest więc dla niego jednocześnie formą redukcji wydatków, gdyż zamawiając towar w dużych ilościach z reguły można spodziewać się znacznego rabatu od dystrybutora, ale też oszczędnością na kosztach transportu, bo jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby firmy nawet na parę miesięcy. Cena hurtowego kupna opakowań ze szkła dostrzegalnie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u krajowego dystrybutora słoików oraz butelek. Tym sposobem również otrzyma towar o wiele szybciej.

Dostawca opakowań szklanych – co dostaniemy w jego asortymencie?

Hurtownicy opakowań szklanych oferują różnego kształtu i objętości butelki ze szkła (znakomite do przechowywania wina, piwa lub soków) i słoiczki. Dowożone są one do nabywcy na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – w zależności od wielkości opakowań – po 500, 1300, a nawet 2700 sztuk danego opakowania. Podmioty dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą również odebrać kupiony towar wprost ze składu hurtowni. Razem z butelkami oraz słoiczkami w hurcie można też zamówić odpowiadającą ilość innych niezbędnych elementów, jak korki, kapsle czy nakrętki pasujące do wybranego typu opakowania.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]