Przechowywanie domowych alkoholi – gąsior na wino

Przechowywanie domowych alkoholi – gąsior na wino

Potrzebujesz balonu na wino? Skieruj się na ten adres.

Balon do wina to doskonały prezent dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Balon na wino – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nieprzeciętny podarunek dla bliskich – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można podarować z okazji rocznicy ślubu, urodzin, jubileuszu, imienin bądź obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to również idealna ozdoba stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, 18 urodzin, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z troską o najdrobniejszy detal balon na wino wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz wesele i chciałbyś uraczyć uczestników domowym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki takim pojemnikom na wino bez trudu przeniesiesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe balony na wino wykonane są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]