Rodzaje kontenerów budowlanych

Rodzaje kontenerów budowlanych

Dowiedz się, gdzie kupić kontener na gruz, wejdź na https://ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/.

Kontenery na odpady mają bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót remontowo-budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych pracach. Jakie rodzaje kontenerów budowlanych są w sprzedaży? Gdzie można je zamówić?

Kontenery budowlane – postaw na najwyższą jakość

w naszym kraju wytwórstwem pojemnych i wytrzymałych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się użyczaniem kontenerów stalowych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz ceglany i betonowy, złom oraz wszelkiego rodzaju odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy sporo rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, kontenery z pokrywą, otwarte, muldy symetryczne i asymetryczne, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz mnóstwo innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele rolkowe, hakowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener bądź otwarty. Na budowach często używane są też kontenery do przewozu surowców sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, które można szybko opróżnić.

Lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]