Szukasz części zamiennych do Renault? Zobacz, gdzie je kupić!

Szukasz części zamiennych do Renault? Zobacz, gdzie je kupić!

Więcej szczegółów o Renault części zamienne.

Auta Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy lubią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 roku Polacy kupili ponad pięć tysięcy modeli Scenic i aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się również Renault Clio – w omawianym roku kupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – które często się psują?

Kupiłeś wymarzony samochód i chcesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w bogato wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich odnaleźć elementy układu chłodzenia, podwozia, silnika i nadwozia, jak i wiele innych. Z recenzji konsumentów wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego elementu narzekają właściciele Clio. Podobne kłopoty mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulega także ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Regularne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]