Wybieramy bryczesy do jazdy konnej

Wybieramy bryczesy do jazdy konnej

Zobacz, gdzie kupić bryczesy do jazdy konnej.

Jazda na koniu wymaga nie tylko wielu wyrzeczeń, godzin pracy i ogromnych pokładów cierpliwości, ale też odpowiedniej garderoby, która nie będzie krępować ruchów. Potrzebujesz zamówić wysokiej jakości bryczesy? Obszerny wybór asortymentu znajduje się w sklepie Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Cechuje je brak ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi dotykają do siodła, co zmniejsza zagrożenie otarcia naskórka. Poprawnie uszyte spodnie bryczesy powinny być ciasne i elastyczne, a jednocześnie nie ograniczać ruchów i umożliwiać wygodną jazdę w każdych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupić można bryczesy wykonane z wysokiej jakości materiałów – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z dodatkiem lycry, dzięki którym dżokej poczuje pełną swobodę.

Jak kupić najodpowiedniejsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być przede wszystkim dopasowane do budowy ciała jeźdźca i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Poszukując właściwych spodni jeździeckich należy sprawdzić czy posiadają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który jest wytwarzany z silikonu, skóry ekologicznej bądź innych materiałów gwarantujących porządną przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej pełny, obejmujący również uda i łydki, lub kolanowy. Osobną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one być wyposażone w powłokę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które gwarantują komfort cieplny w czasie jazdy. Istotne są też walory użytkowe – liczne kieszenie i elastyczne zakończenia nogawek.

Lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]