wino online, sklep z winem krakow

Wyśmienite trunki z całego świata i na zamówienie – Winnica online

Wino to nieodzowny towarzysz romantycznych kolacji, służbowych eventów oraz rodzinnych imprez okolicznościowych. Rozróżnia się tyle jego typów, ile odmian winorośli, z których się je wytwarza, a gama aromatów, smaków i różnica cen pomiędzy poszczególnymi gatunkami oraz rocznikami jest zapewne największa wśród wszystkich alkoholi.

Szukasz wina o unikatowym smaku? Kup je w sklepie z winem!

Wybierając wino dla własnej przyjemności albo organizując ważną uroczystość najczęściej sięgamy po trunki sprzedawane w pobliskim markecie. Dostaniemy tam popularne wina w niewysokiej cenie, jednak z rzadka oferowane są tam trunków o naprawdę niepowtarzalnym smaku. Dodatkowo nierzadko przy zakupie jesteśmy zmuszeni opierać się tylko o informacje na etykiecie, bo załoga sklepu zwykle nie posiada należytej wiedzy, aby pomóc w wyborze właściwej butelki. Osoby, które chcą optymalnie wybrać wino pod konkretny posiłek albo które poszukują nowych, interesujących smaków wina, powinni zatem zaufać pasji i doświadczeniu pracowników sklepów zajmujących się przede wszystkim sprzedażą wina.

Sklep Winnica z Krakowa – co ma w swojej ofercie?

Krakowski sklep z winem Winnica ma w asortymencie nie tylko dokładnie wybrane wino z każdego zakątka świata (np. z Rumunii czy z Portugalii, ale także nalewki, miody pitne i cydry oraz wysokiej jakości ręcznie robione czekolady. W asortymencie sklepu dostępne są również wina Bag in Box o pojemności do nawet 10 litrów, które rewelacyjnie sprawdzą się na spotkaniach z większą liczbą gości i których atutem jest dobry stosunek jego kosztu do jakości oraz objętości napoju. Winnica sama sprowadza wina, dlatego dostępne są tu alkohole rzadko spotykane na krajowym rynku. Winnica organizuje również degustacje i szkolenia, a na zamówienie odnajduje i sprowadza do Polski doskonałe na prezent wina rocznikowe. Na stronie sklepu można zamówić wino online, jak również skorzystać z niecodziennej usługi “Poczty winiarskiej” na obszarze Krakowa i okolic, polegającej na dostarczeniu solenizantowi prezentu z winem.

Lokalizacja:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]