Ultra Robotics silniki elektryczne prądu stałego i inne rozwiązania dla przemysłu

Ultra Robotics silniki elektryczne prądu stałego i inne rozwiązania dla przemysłu

Na tej stronie uzyskasz więcej informacji o ofercie dostawcy przekładni falowych.

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz coraz szersze użycie robotyki w wielu gałęziach przemysłu, narzuca poszukiwanie najlepszych rozwiązań z zakresu układów napędowych i sterowania. Warszawska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując między innymi dokładne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od najlepszych globalnych producentów.

Przekładnie, motoreduktory oraz silniki DC i BLDC od najlepszych producentów

Istniejąca od przeszło 15 lat na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem silników elektrycznych prądu stałego, przekładni planetarnych i falowych, a także motoreduktorów (AC, DC i BLDC) produkowanych z materiałów wysokiej jakości przez cenionych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, wytwarzającej czułe niewielkie serwonapędy cechujące się nadzwyczajną niezawodnością oraz żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy wykorzystuje się m.in. w produkcji robotów przemysłowych, systemów służących do obsługi intralogistyki czy frezarek, a za sprawą możliwości ich użytkowania w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w kosmonautyce, kriogenice oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które znamionują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością i wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, a ich wydajność utrzymuje się na poziomie 99% także przy niewielkich gabarytach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD znakomicie pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 95%), wystawieniu na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne, jak również przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 °C.

Spółka Ultra Robotics dostarcza także rozwiązania od Sesame Motor Corp, Positec, Bodine Electric Company oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]