Elegancka i niedroga srebrna biżuteria

Elegancka i niedroga srebrna biżuteria

Zainteresowany biżuteria srebrna sklep internetowy? Zajrzyj tu.

Jest z człowiekiem od tysiącleci i pomimo pojawienia się wielu nowatorskich wzorów, naprawdę mało ewoluowała. Biżuteria nadal odgrywa identyczną rolę – jest swego rodzaju ozdobą człowieka, a także pozwala na wyrażenie własnego ja. Nic więc dziwnego, iż biżuterię tak samo chętnie zakładają kobiety i mężczyźni, maluchy i dorośli, osoby z najróżniejszych grup społecznych. Niezależnie od tego, które wzory cenimy, niemal zawsze biżuteria jest wykonywana z takich samych materiałów – zazwyczaj ze srebra. Dlaczego więc srebrna biżuteria jest tak często noszona? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby posłużyły przynajmniej kilka dziesięcioleci?

Dlaczego powinieneś postawić na srebrną biżuterię?

Najważniejszym plusem srebrnej biżuterii okazuje się bez wątpienia to, iż jej stosowanie daje szansę uniknąć wielu powikłań. Srebro jest antybakteryjne, zatem noszenie srebrnej biżuterii bywa zalecane osobom, które niedawno przekłuły uszy. Nie wolno zapomnieć też o jego wyglądzie, który łączy się ze stosunkowo niskimi cenami.

Jak dbać o srebrną biżuterię

Srebro wytrzyma sporo lat, ale powinniśmy prawidłowo o nie zadbać. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, kiedy wykonujemy jakieś prace – nietrudno ją zarysować czy uszkodzić w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi też być pielęgnowana w wodzie ze spirytusem lub amoniakiem. Należy przechowywać ją w szkatułce z delikatną tkaniną – nie dopuścimy tak do jej uszkodzenia.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]