Jak dopasować wiszące kolczyki?

Jak dopasować wiszące kolczyki?

Zobacz, gdzie zamówić kolczyki wiszące.

Kolczyki to jeden z najpopularniejszych typów biżuterii. Noszą je nie tylko kobiety – od wielu lat cieszą się też rosnącym zainteresowaniem pośród mężczyzn, zwłaszcza tych lubiących styl alternatywny. Nie można aczkolwiek zaprzeczać, iż kategoryczna większość tego rodzaju biżuterii projektowana jest z myślą o kobietach. Niezwykle efektowne są przede wszystkim kolczyki wiszące. Są one bardziej wyraziste, a tym samym w zdecydowanie wpływają na to, jak inni postrzegają konkretną kreację. To właśnie dlatego są niezmiernie popularne pośród kobiet w różnym wieku i ubierających się w przeróżnych stylach. Wielka różnorodność kolczyków wiszących pozwala dopasować je właściwie do dowolnej stylizacji. Jak jednak dobrać wiszące kolczyki najlepsze do danej okazji? Na jakie ich cechy powinniśmy zwracać przede wszystkim uwagę?

Wiszące kolczyki – weź pod uwagę ich długość oraz design

Przy doborze kolczyków wiszących należy zwrócić uwagę przede wszystkim na ich długość i design – to właśnie te cechy najbardziej wpływają na to, jak wizualnie jest postrzegana nasza twarz. Długie kolczyki wiszące (u jubilerów kupimy takie mające nawet 8-9 cm) przedłużają twarz, z kolei te krótsze powodują, iż wydaje się ona bardziej krągła. Tu gigantyczne znacznie ma też design kolczyków. Podłużne przyczyniają się do wyszczuplenia owalu, zaś te bardziej koliste – wręcz odwrotnie. W sprzedaży kupimy także kolczyki bardziej neutralne, które nie wpływają za bardzo na odbiór kształtu naszego oblicza – tutaj bezapelacyjnie powinniśmy wspomnieć m.in. o kolczykach w kształcie łez.

Do jakich stylizacji nosi się kolczyki wiszące?

Szukając kolczyków wiszących odpowiednio dobranych do danego ubioru trzeba mieć na uwadze, że są one bardzo rzucającym się w oczy elementem. W towarzystwie innej odznaczającej się biżuterii mogą więc sprawiać wrażenie egzageracji. Stąd najlepiej unikać zakładania ich do dużych bransoletek, zegarków czy kolii. Wiszące kolczyki będą natomiast prezentowały się wspaniale, jeśli w kreacji będą najsilniejszym akcentem – naturalnie pod warunkiem, że prawidłowo dopasujemy je do sukienki, butów i stylizacji włosów.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]