Klasyczne kolczyki z cyrkoniami

Klasyczne kolczyki z cyrkoniami

Jeśli potrzebujesz kolczyków z cyrkoniami, koniecznie sprawdź https://www.cyrkonie.com.pl/kolczyki/.

Idealnym podarunkiem dla wytwornej pani są kolczyki z cyrkoniami. Te wyjątkowe wyroby świetnie współgrają z pierścionkami wyprodukowanymi ze srebra. Sprawdźmy zatem, jak selekcjonować dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – jak są produkowane

Cyrkonie to sztuczne imitacje naturalnych klejnotów, wykazujące niepowtarzalne cechy estetyczne. Mienią się w słońcu szlachetnym lśnieniem, są profesjonalnie wyszlifowane oraz bezbarwne. Ich kształt doskonale imituje naturalne kryształy, sprawdzają się zatem jako element biżuteryjny. Istnieją także kolorowe rodzaje cyrkonii – poprzez użycie stosownych domieszek można otrzymać następujące kolory: szafirowy, bordowy, oliwkowy, brunatny. Najczęściej wytwarza się kolczyki z cyrkoniami, ponieważ nadają się na każdą okazję – jako prezent z okazji urodzin lub świąt Bożego Narodzenia.

Szlachetna biżuteria i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie szeroko wykorzystuje się cyrkonie, zwłaszcza razem ze srebrem. Te szlachetne dodatki są zahartowane i niewrażliwe na czynniki mechaniczne, dlatego świetnie pasują do srebrnych obrączek, kolii oraz zawieszek. Gdzie możemy zaopatrzyć się w dodatki z cyrkoniami? Ogromny asortyment zapewniają sklepy on-line, gdzie możemy nabyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w różnych wariantach i atrakcyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu mamy wymarzoną i elegancką biżuterię. Polki często wybierają proste kolczyki, ale także te obficie zdobione.