Sklep jubilerski – szeroki zakres usług związanych z biżuterią

Sklep jubilerski – szeroki zakres usług związanych z biżuterią

Kompletny asortyment sklepu jubilerskiego Kraków poznasz na https://obraczki.net.pl.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz rozkwitem rynku, zmodyfikowaliśmy także nasze zwyczaje związane z dokonywaniem zakupów. Dziś bardzo często wykorzystujemy opcję zamawiania w sieci. I chociaż w internecie wyszukamy nieomal wszystko, nadal jest wiele artykułów, które najwygodniej kupować w sklepach stacjonarnych. Należy do nich m.in. biżuteria.

Dlaczego warto kupować biżuterię od jubilera?

Zakup platynowej broszki, łańcuszka lub pierścionka wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Tym samym, żeby mieć pewność, że biżuteria zaspokoi całkowicie nasze oczekiwania, najlepiej obejrzeć ją bezpośrednio u jubilera. Jest wiele argumentów, które uzasadniają takie postępowanie. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli planujemy nabyć obrączki albo pierścionek, możemy przymierzyć biżuterię oraz sprawdzić jak faktycznie będzie ona wyglądać na naszym palcu. Jeśli zaś zauważymy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on za ciasny bądź zbyt luźny, złotnik na naszą prośbę dostosuje go do właściwego rozmiaru lub wykona nowy. Kolejną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania kompetentnej wskazówki złotnika. Poradzi on nam jak dobrać właściwy kruszec, wskaże współczesne nurty we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, a klientom poszukującym biżuterii na prezent doradzi, co obecnie daje się na ślub, chrzest czy imieniny.

Dodatkowe usługi jakie oferuje złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale również pełnią inne usługi. Reperacja zniszczonej biżuterii jest nadrzędną z nich. Jeśli wypadł nam kamień z kolczyka bądź zerwał się łańcuszek, jubiler ekspresowo i perfekcyjnie zreperuje go w swoim warsztacie. Gdy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał inny rozmiar palca, złotnik zmieni obwód takiego pierścionka. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje także na pierścionku czy wisiorku podziękowania, datę, gratulacje czy też inny znaczący dla nas cytat. Z kolei jeśli chcemy podarować komuś wyjątkowy prezent, albo mamy swój pomysł na broszkę albo naszyjnik, możemy powierzyć jubilerowi wykonanie biżuterii według naszego szkicu. A jeżeli w domu trzymamy zbędną bądź zniszczoną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup złota.

Lokalizacja:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]