Symbol elegancji – srebrne kolczyki

Symbol elegancji – srebrne kolczyki

Szukasz srebrnych kolczyków? Zobacz tutaj.

Jednymi z najczęściej kupowanych przez kobiety akcesoriów są zdecydowanie srebrne kolczyki. Pasują na każdą okoliczność – wyjątkowo huczną i mniej oficjalną. Zobaczmy w czym tkwi sekret, że są tak popularne oraz w jakich salonach można je dostać.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki występują w zróżnicowanych rodzajach. Najczęściej kupowane są urocze wkręty, które pasują na każdą okazję, są dyskretne, ale jakże stylowe. Równie popularne są długie akcesoria, które pięknie wydłużają sylwetkę. Są wysadzane drogocennymi kryształkami albo całkowicie proste. Akcesoria zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co zazwyczaj dzieje się w przypadku biżuterii z plastiku. Kupując kolczyki popatrzmy na numer próby oraz technikę ich wykonania – najbardziej niebanalne wyprodukowano techniką przyciemniania.

Jak czyścić srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki trzeba umiejętnie czyścić i na bieżąco eliminować śniedź, żeby długo wyglądały perfekcyjnie. Powinno się przecierać je co jakiś czas suchą szmatką wykonaną z miłego w dotyku materiału, używać profesjonalne środki nabłyszczające, a przeznaczone na specjalne okazje kolczyki trzymać w zamkniętych pudełkach. Nie stosujmy natomiast przestarzałych sposobów polerowania, typu pasta do zębów czy ocet. Takie substancje mocno naruszają delikatną powłokę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Największy wybór biżuterii jest bez wątpienia w sklepach internetowych, które zapewniają szybką dostawę i atrakcyjne obniżki cen. Ponadto zakupy w internecie to niezwykła wygoda, którą na pewno docenią w szczególności zabiegane kobiety.