Wyjątkowe kolczyki z koralem

Wyjątkowe kolczyki z koralem

Kliknij tu, aby zamówić kolczyki z koralem.

Dlaczego w szkatułce z biżuterią każdej kobiety muszą znaleźć się kolczyki z koralem? Koral symbolizuje dostatek i siłę. W przeszłości, korale zawieszało się nad kołyskami noworodków w celu ochrony przed pokusami. Używane były do leczenia chorób gardła, a także do tamowania krwotoków. Według niektórych, koral zmniejsza lęki i sprzyja życiu rodzinnemu. Pomaga również przy rozwijaniu umiejętności dyplomatycznych. Koral przypisywany jest zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – jaki rodzaj?

Zdecydowanie najczęściej spotykamy kolczyki z koralami w kolorze białym, różowoczerwonym i łososiowoczerwonym. Bardzo rzadko spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali sa najbardziej popularne? Gdzie łowi się najwięcej korali? Popularne gatunki koralowców to koral czerwony wyławiany między innymi u wybrzeży Hiszpanii oraz koral Satsuma z rejonu Japonii.

Do czego najlepiej włożyć kolczyki z koralem?

Kolczyki z korali pasują prawie do wszystkiego i nigdy nie są ani przesadnie ozdobne, ani nadto skromne. Taki rodzaj biżuterii można nosić na co dzień, do zwykłych bluzek i materiałowych spodni. Kolczyki z koralami to wyrazisty akcent, który ożywi całą postać, a w zestawie ze zwiewną sukienką doda Ci wdzięku.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]