Kurs gotowania dla dzieci pod okiem zawodowego szefa kuchni

Kurs gotowania dla dzieci pod okiem zawodowego szefa kuchni

Na https://warsztatqulinarny.pl/szkolenia/warsztaty-kulinarne-dla-dzieci/ poznasz korzystną ofertę kursu gotowania dla dzieci.

Dzieci kochają brać udział w gotowaniu – przystrajać ciastka czy przynosić i wybierać składniki. Chciałabyś rozwinąć zapał kulinarny swojego malucha? Zapisz je na warsztaty kulinarne dla dzieci. Z tego wpisu dowiesz się, czego dotyczą takie zajęcia.

Zalety kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci są przeznaczone dla maluchów w przedziale wiekowym od 6-10 lat. W trakcie kursu dzieci rozwijają swoją pomysłowość i uczą się samodzielności i co istotne – nabywają pożyteczne umiejętności. A jednocześnie wyśmienicie się bawią. Wybieranie i mieszanie składników, ćwiczenie nieskomplikowanych przepisów i łączenie ciekawych smaków – to wszystko sprawia, że maluchy chętnie eksperymentują i stają się bardziej świadome w kuchni. Dzieci poznają dodatkowo reguły, jakich trzeba przestrzegać w kuchni, co w wysokim stopniu podnosi ich bezpieczeństwo w trakcie gotowania. W warsztatach mogą też partycypować rodzice, tym samym jest to doskonała okazja do spędzenia czasu wspólnie z dzieckiem. Opiekunowie mogą śledzić kulinarne osiągnięcia swoich dzieci, a potem spróbować tego, co udało się stworzyć.

Warsztaty kulinarne dla dzieci – nawet dla przekornych pociech

Spotkania trwają trzy godziny zegarowe i organizowane są w Krakowie. W czasie warsztatów uczestnicy przygotowują danie główne i deser. Młodzi entuzjaści sztuki gotowania mogą wybrać specjały włoskiej kuchni – ugotować apetyczny makaron na słodko bądź słono, czy też spróbować swoich sił w pieczeniu ozdobionej świeżymi dodatkami, pachnącej pizzy. W trakcie kursu dzieci przygotowują też pyszną deser – mus z polewą owocową oraz kruchym ciastem. Nauka poprzez zabawę to wspaniała metoda na spożytkowanie wolnego czasu, a samodzielne sporządzanie ulubionych posiłków daje pociechom moc satysfakcji. Nawet najbardziej krnąbrny maluch będzie z zaangażowaniem oddawał się dekorowaniu tortu bądź przyrządzaniu doskonałej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci są organizowane przez wykwalifikowanego szefa kuchni, który posiada wieloletnią praktykę oraz doskonały kontakt z dziećmi.

Lokalizacja:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]