Kurs rysunku architektonicznego dla przyszłych studentów architektury

Kurs rysunku architektonicznego dla przyszłych studentów architektury

Na domin-krakow.pl poznasz aktualną ofertę kursu rysunku architektonicznego.

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ sporo elementów – w głównej mierze fakt, iż są to bardzo interesujące studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich zakończeniu. Żeby dostać się na architekturę należy jednak nie tylko udowodnić się znajomość najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale również umiejętnością rysowania. Jeśli nią nie dysponujemy, przed egzaminami warto przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotowanie do egzaminu

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest skierowany do osób posiadających co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom niezbędną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, jak również architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W czasie kursu przyszli studenci architektury pracują nad jednym rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w stworzeniu pracy, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – historia sztuki i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale również wskazówki specjalistów, które pomogą przygotować się należycie do egzaminów – m.in. na temat tego, jak stworzyć najlepsze portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Lublinie, Wrocławiu, Łodzi lub za granicą). Uczestnicy kursu mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego doświadczą tego, czego mogą oczekiwać w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku oferują także swoim słuchaczom zajęcia z historii sztuki – ta wiedza okaże się niezastąpiona na egzaminie i w toku studiów.

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]