Kurs rysunku dla dorosłych i dla dzieci

Kurs rysunku dla dorosłych i dla dzieci

Wakacyjny kurs rysunku - ta niebywała oferta Cię zadziwi.

Uwielbiasz rysować i chciałbyś opanować nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Sztuki na ASP? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na studia na wymarzonej uczelni w kraju lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują życzliwą atmosferę oraz najlepsze rezultaty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, a także konsultacji online.

Wakacyjny kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla pasjonatów, którzy pragną realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak grafika lub malarstwo. Z tego typu kursów korzystają także osoby zainteresowane projektowaniem wnętrz, wzornictwem przemysłowym czy digital designem. Świetną propozycją na urozmaicenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje również kurs rysunku architektonicznego, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs przygotowujący na ASP oraz digital painting. Każdy znajdzie warsztaty stosowne do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto się zapisać?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może pragniesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co z pewnością zaowocuje w przyszłości. Kursy prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko służą radą, ale także inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]