Wyprawy w góry – dla zapaleńców aktywnej turystyki górskiej

Wyprawy w góry – dla zapaleńców aktywnej turystyki górskiej

Górskie wyprawy - ta niebywała oferta Was zadziwi.

Kochasz zastrzyk adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś czynnym globtroterem, który docenia bezpieczne i solidnie przygotowane wyprawy pod okiem doświadczonych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 stopnie trudności

Zapraszamy na wyprawy, których celem są pasma górskie nieomal każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do pasjonatów turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które kochają aktywny wypoczynek i zdobyły już pewne doświadczenie w analogicznych wycieczkach. By uczestniczyć w wyprawie niezbędna jest świetna sprawność fizyczna oraz dobry stan zdrowia. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy typy o odmiennym szczeblu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to wyprawa dla podróżnych sprawnych fizycznie, które mają już doświadczenie w eskapadach na szczyty gór powyżej 4 km n.p.m. Bardzo wysokim stopniem trudności charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, które przeznaczone są dla osób o ogromnych umiejętnościach i znacznej tężyźnie fizycznej.

Czemu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane przeżycia. Pozwalają jednocześnie wcielić w życie marzenia oraz poznać swoje reakcje w niecodziennych sytuacjach. Exploruj.pl angażuje wykwalifikowanych przewodników oraz liderów znających dogłębnie naturę górskiego krajobrazu, ale również ochoczo dzielących się swoją wiedzą z partycypantami wyprawy. Są oni również w stanie zminimalizować prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Dolomity i Alpy.

Lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]