meble z litego drewna, meble designerskie

Nowoczesne meble rzemieślnicze – owoc pracy najlepszych polskich projektantów

Mieszkania i to jak je aranżujemy, może dużo zdradzić o naszej osobowości, poczuciu estetyki oraz o tym, jak pojmujemy wygodę. Wielu osób nie podoba się już oferta znanych meblarskich sieciówek, w których można nabyć standaryzowane meble, sporządzane w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy, takie same dla nabywców z Polski, jak i z Europy. Dlatego poszukujemy mebli, które nie tylko będą bardzo funkcjonalne, ale też będą okazywać naszą osobowość. Takie właśnie są meble polskiego studia projektowego Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – rzemieślnicze meble nagradzane w Polsce i w Europie

Firma Swallow’s Tail Furniture funkcjonuje od 2012 r. i tworzy ją dwoje wrocławskich projektantów z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Aczkolwiek unikatowe meble proponowane przez studio STF to efekt detalicznej pracy większego zespołu, składającego się z zawodowych rzemieślników, konstruktorów i technologów. Firma Swallow’s Tail z ogromną troską podchodzi do procedury produkcji nowych linii produktów, poświęcając każdemu ze stadiów – od roboczego pomysłu, przez przygotowanie prototypu, aż po dobór stosownego gatunku drewna – maksimum zaangażowania. To szczególne dopracowanie najmniejszych detali każdego nowego projektu powoduje, iż meble studia Swallow’s Tail Furniture wyróżniają się w zasadzie doskonałym wykończeniem. Nie jest więc zaskoczeniem, że meble studia STF zdobyły wiele wyróżnień branżowych i można natknąć się na nie na targach wnętrzarskich w kraju i w Europie (przykładowo w Paryżu, we Frankfurcie bądź w Łodzi).

Gdzie znaleźć designerskie meble studia Swallow’s Tail Furniture?

Dowolny produkt Swallow’s Tail Furniture, również designerskie meble dla dzieci, można nabyć wprost ze strony internetowej marki. Oprócz funkcjonalnych stolików kawowych, stołów do jadalni i biurek, ten producent mebli drewnianych ma w swojej ofercie też ławki, komody oraz krzesła, jak również drewniane akcesoria do wnętrz (takie jak ramy luster i tealighty). Warto podkreślić, że zakupy mebli Swallow’s Tail Furniture można zrealizować w wygodnych ratach. Modernistyczne meble studia STF można kupić też w salonach meblowych na terenie całej Polski (np. w Katowicach, w Lublinie czy w Poznaniu) oraz w Europie (między innymi w Belgii bądź w Szwajcarii).

Lokalizacja:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]