Architekt – Bartek Sitarski

Architekt – Bartek Sitarski

Na http://barteksitarski.pl/o-pracowni.html znajdziesz dobrego architekta Kraków na miarę swoich potrzeb.

Decyzje czekające na nas w pierwszej fazie wznoszenia domu wpływają na to, czy spełni nasze potrzeby. Dlatego musimy dokładnie przemyśleć każdy aspekt i, kiedy nie posiadamy odpowiedniej wiedzy, każdy wybór skonsultować z fachowcem. Architekt doradzi nam, jak rozlokować każde z pomieszczeń oraz pomoże dostosować budynek do naszych potrzeb. Z jakich powodów opłaca się postawić na usługi sprawdzonego architekta?

Architekt wie, jak wybrać odpowiednie technologie

Potencjalni właściciele własnego lokum mogą mieć trudności ze znalezieniem technologii, w których obiekt ma zostać wzniesiony. A ta decyzja jest bardzo ważna, gdy mają one duże znaczenie dla komfortu domu. Dlatego powinniśmy jak najszybciej skonsultować to z architektem i zyskać gwarancję, że w przyszłości będzie nam się dobrze żyło.

Z architektem prościej znajdziesz koncepcję

Dom w starym stylu lub też któraś z nowocześniejszych propozycji? Parterowy czy piętrowy? Podobnych wątpliwości budujący dom mają naprawdę mnóstwo, a w rozwiązaniu takich kwestii pomoże właśnie architekt. Może zarekomendować któryś z opracowanych już projektów lub zrobić go według zgłaszanych przez nas uwag.

Jak przygotować się do rozmowy z architektem?

Przed rozmową z architektem, dobrze zastanówmy się nad naszymi oczekiwaniami. Należy też wtedy wiedzieć, jakie fundusze posiadamy – architekt będzie w stanie polecić nam najlepsze rozwiązanie – i skompletować wszystkie papiery działki.

Lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]