architekt, biuro architektoniczne Kraków

Bartłomiej Sitarski – pracownia architektoniczna

Niewątpliwie chcesz, żeby w Twoim nowym domu każdy szczegół był taki jak chcesz. Na sukces Twoich starań znaczący wpływ ma zwłaszcza to, jaki projekt domu wybierzesz. Dotarcie do najlepszych propozycji nie powinno jednak sprawić problemów – dokument może wykonać pracownia architektoniczna albo, jeśli najważniejszy jest dla Ciebie termin, możesz zdecydować się na katalogowy projekt. Które wyjście będzie korzystniejsze? Które wybrać??

Nie musisz powierzać projektu biurze architektonicznemu

W internecie w parę chwil dotrzesz do mnóstwa projektów domów. Są wśród nich propozycje dla klientów z niewielkimi oczekiwaniami i tych, którzy chcą kupić bardziej nietypowy projekt. Ich najsilniejszą stroną jest niewątpliwie cena – najprostsze projekty kupimy już za za trochę więcej, niż 2000 zł. Poza tym jest to idealna opcja dla klientów, którym zależy na czasie – katalogowe projekty możemy mieć od ręki.

Biuro architektoniczne – na pewno będziesz zadowolony

Usługi świadczone przez biuro architektoniczne będą idealne dla klientów, którzy chcieliby wybudować dom, który będzie wyróżniał się wśród pozostałych budynków. Decydując się na takie wyjście możemy być pewni, że dokument będzie taki, jak nam zależy – przed jego sporządzeniem projektant dowie się, co jest dla nas najistotniejsze.

Ile wydasz w biurze architektonicznym?

Dokument wykonany przez biuro architektoniczne będzie niestety dużo bardziej kosztowny od gotowego – osoby, które go wybiorą powinni przygotować się na koszt około 200 PLN za m2.

Lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]