Izolacja cieplna i akustyczna – okna energooszczędne

Izolacja cieplna i akustyczna – okna energooszczędne

Chcesz zamówić okna energooszczędne? Wejdź na www.oknostol.com.pl.

Najbardziej istotnym elementem, o którym należy pamiętać przy termomodernizacji nieruchomości, są wysokiej klasy okna energooszczędne. Najbardziej popularne są okna drewniane, które na rynku znajdziemy w rozmaitych opcjach. Jak są zaprojektowane i co gwarantują?

Okna energooszczędne – zainwestuj w komfort termiczny

Drewniane okna wyprodukowane są z bezpiecznych dla natury komponentów – np. dębu i modrzewia. Odznaczają się znakomitymi właściwościami, dzięki czemu dorównują produktom z plastiku. Ocieplając budynek przed zimą, musimy zwrócić szczególną uwagę na szczelność okien. Zapewnia to nie tylko komfortowe warunki wewnątrz pomieszczenia, ale przede wszystkim oszczędność koksu lub oleju opałowego. Wskaźnik izolacji termicznej musi być optymalny (tj. poniżej 0,8 W/m2), wówczas osiągamy komfort termiczny w lokalu. Wysoka temperatura nie wydostaje się na zewnątrz, a przez szpary nie dociera chłód z zewnątrz.

Okna energooszczędne – zainwestuj w zespolone okna drewniane

Nabywając nowe okna energooszczędne zwróćmy też uwagę na kolejny ważny element – współczynnik izolacji akustycznej. Jeśli chcemy cieszyć się spokojem i ciszą w budynku – zainwestujmy w zespolone okna drewniane. Niezwykle istotne są też dokładne okucia okienne – uniemożliwiają przenikanie zimna i hałasów. Warto więc wybrać drewniane okna energooszczędne, ponieważ współczesna technika zapewnia wyciszenie niechcianego zgiełku, a także oszczędność opału.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]