Producent blach dachowych – kompleksowa obsługa dla budownictwa

Producent blach dachowych – kompleksowa obsługa dla budownictwa

Więcej o pokryciach dachowych na https://tinyurl.com/yb7jwg3u.

Pokrycia dachowe wykonane z blachy powtórnie wypierają z rynku stosowane przez dziesięciolecia popularne dachówki betonowe i ceramiczne. Liczne atuty tego typu pokryć dachowych przyczyniły się do tego, że są one rekomendowanym rozwiązaniem nie tylko dla końcowego odbiorcy, ale też dla inwestorów.

Nowoczesne blachodachówki – niewielkie obciążenie dla konstrukcji więźby dachowej

Blachodachówki zdobywają rynek pokryć dachowych z wielu przyczyn. Przede wszystkim są zauważalnie lżejsze niż ceramiczne dachówki, co mniej obciąża strukturę dachui zarazem ułatwia przewóz i rozładunek tych elementów. Struktura profilu pokryć dachowych z blachy sprawia, że ich instalacja jest nie tylko prosta, ale i mniej czasochłonna w porównaniu do układania dachówek ceramicznych, które są o wiele mniejsze, przez co ich równe rozstawienie pochłania przeważnie o wiele więcej czasu. Inną istotnym atutem pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do praktycznie każdej, również dość skomplikowanej, konstrukcji dachu, bo blachodachówkę można bez trudu dociąć na wymiar. Ten typ pokryć dachowych sprawdza się świetnie zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i doskonale komponuje się ze starymi budynkami, zwłaszcza, że mocno przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy wyróżnia również większa szczelność. Na dodatek łatwo je wyczyścić. W zasadzie wystarczy do tego dość miękka szczoteczka i przemycie wodą, natomiast w przypadku bardziej opornych zabrudzeń np. preparat do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – duży asortyment blachodachówek oraz blach trapezowych

By kupić nowoczesne pokrycia dachowe najwyższej jakości nie trzeba szukać daleko. Na naszym rynku od 3 dekad działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się ogromny asortyment blach trapezowych, blachodachówek i paneli dachowych. Wyroby te można kupić w stacjonarnych sklepach tej firmy, rozsianych w obrębie czterech województw Polski południowo-wschodniej: świętokrzyskiego, małopolskiego, podkarpackiego i lubelskiego. Chlubą REGAMET są panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się wyjątkową odpornością na powstawanie zarysowań, korozję, jak również uszkodzenia mechaniczne. Firma Regamet dba o wszechstronną obsługę klienta, z tej przyczyny nie licząc własnych produktów oferuje także akcesoria dachowe (przykładowo folie dachowe czy systemy rynnowe) oraz dachówki ceramiczne i betonowe innych znanych marek.

Lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08