Biuro architektoniczne – nie tylko projekty budowlane

Biuro architektoniczne – nie tylko projekty budowlane

Więcej w temacie Kraków architekt na joannaklusak.com.

Pracownia architektoniczna oferuje szeroki wachlarz usług – pomaga realizować marzenia klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w komfortowym i praktycznym domku, ale też adresuje ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji. Architekt może wykonać całościowy projekt obiektu, a później aktywnie monitorować postęp prac, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, zaplanować odnowę domu lub wystąpić z propozycją aranżacji już wybudowanych mieszkań.

W czym pomoże Ci rzetelne biuro projektowe?

Szukasz ciekawych, nowatorskich projektów budowlanych? Chcesz, żeby Twój dom odróżniał się od wielu domków w Twojej miejscowości? Potrzebujesz konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie komfortowy, a równocześnie funkcjonalny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Wśród projektów dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany uwzględniające najświeższe trendy w projektowaniu przestrzeni.

Biuro architektoniczne – co zaprojektowaliśmy

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i wnętrz mieszkań oraz domów jednorodzinnych. Wykonane realizacje to między innymi budynki rekreacyjne, apartamenty na wynajem, zakłady opiekuńczo-lecznicze i kawiarnie. Kompozycja przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do specyfiki projektowanego budynku, a także osobistych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro architektoniczne może również zaplanować funkcjonalne i przestronne garderoby, które umożliwią optymalne wykorzystanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]