Catering dla firm – zapewnij uczestnikom szkolenia kawę i przekąski

Catering dla firm – zapewnij uczestnikom szkolenia kawę i przekąski

Zamów catering dla firm w Krakowie.

Warsztaty, ważne spotkanie biznesowe albo konferencja – każde poważne przedsiębiorstwo niechybnie kiedyś stanie przed nieodzownością zaplanowania eventu tego rodzaju. Wiąże się to z przeróżnymi zadaniami, które zwykle nie są w zakresie czynności wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. dostarczenie napojów i przekąsek dla jego gości. Jeśli planowane wydarzenie przyciągnie masę osób, wypada zamówić usługę cateringu biurowego.

Catering firmowy – zapewnij zaproszonym na konferencję napoje oraz przekąski

Sympozja i szkolenia biznesowe to wydarzenia, które przeważnie trwają po 6-9 godzin, często także przez kilka dni. Ich partycypanci dostają szczegółowy grafik prelekcji, między którymi przewidziane są na ogół trzy niedługie przerwy, podczas których trudno jest zjeść większy posiłek w najbliższej restauracji. Dlatego tak istotne jest zagwarantowanie gościom napojów i niedużych przekąsek, które mogą szybko skonsumować w czasie przerwy, a o ile organizator wyrazi zgodę, również zanieść ze sobą na salę, w której odbywa się prelekcja. Firmy świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się przygotowaniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, a także z drobnym poczęstunkiem, które można zjeść bez niebezpieczeństwa ubrudzenia rąk czy ubrania. Usługa cateringu biurowego obejmuje także użyczenie urządzeń do przyrządzania ciepłych napojów.

Bufet kawowy – zadba o to firma oferująca usługę cateringu dla firm

Przerwa kawowa jest niezmiernie istotna, pozwala wszak uczestnikom odpocząć po wielu godzinach intensywnego skupienia. Ponadto jest to też szansa nawiązania rozmowy z innymi gośćmi i przedyskutowania w luźnej atmosferze przedmiotów roztrząsanych na spotkaniu. Automat z herbatą i różnymi napojami, który można spotkać na stołówkach biurowców, w żadnym razie nie dorówna świetnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Goście prestiżowych konferencji lub płatnych wykładów nie mogą przecież pić z papierowych kubków, gryząc własnoręcznie zrobione lub zakupione po drodze w spożywczaku kanapki. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu dla firm podkreśli więc wagę wydarzenia i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator zatroszczył się też o komfort gości.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]