Chcesz zmienić styl mieszkania? Skonsultuj się z architektem wnętrz

Chcesz zmienić styl mieszkania? Skonsultuj się z architektem wnętrz

Potrzebujesz sprawdzić, kto wykonuje projekty wnętrz mieszkań Kraków? Koniecznie skieruj się tu.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma niezmierny wpływ na nasze samopoczucie. Warto zatem zadbać o to, aby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Projektowanie wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać je doskonale, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przeżyjemy kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy opiekę profesjonalisty na wszystkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, bowiem optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia opracowywane są zwykle 3 projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projektowanie wnętrz – pozostałe usługi

Działanie architekta wnętrz nierzadko nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. By jego pomysły zostały zrealizowane, zwykle nieodzowny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów wnętrz, architekt zapewnia także wsparcie przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]