Co oferuje parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach?

Co oferuje parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach?

Podróż samolotem wylatującym z odległego miasta potrafi być przyczyną sporych trudności. Najistotniejszym będzie z pewnością sposób dotarcia do portu lotniczego. Jeżeli wszak nie znaleźliśmy odpowiednich połączeń kolejowych, zwykle jesteśmy zmuszeni dojechać na lotnisko swoim autem. Związane jest to niestety z koniecznością zostawienia auta w odpowiednim miejscu – takim, gdzie nie będziemy bać się mandatu ani wandali. W takich sytuacjach trafionym wyjściem będzie niewątpliwie rezerwacja miejsca na parkingu długoterminowym. Na czym zatem polega taka usługa? Czego wybierając ją możemy się spodziewać?

Parking długoterminowy – jak zarezerwować?

Reguły korzystania z tej usługi są naprawdę proste – stanowisko na parkingu mamy możliwość najczęściej zamówić online. W formularzu na stronie parkingu musimy tylko wybrać właściwy termin, a następnie wykonać przelew. Po dotarciu do miejscowości z portem lotniczym stanowisko będzie już przygotowane, a w większości sytuacji firma zagwarantuje nam również transfer do terminalu. Parking długoterminowy zazwyczaj nie jest związany ze sporymi kosztami – doba parkowania to bowiem koszt kilkunastu złotych, ale należy zauważyć, że ceny będą tym przystępniejsze, im dłuższy będzie nasz wyjazd.

Zalety parkingu długoterminowego

Najważniejszym z atutów zaparkowania auta na parkingu długoterminowym będzie to, iż są to place monitorowane – nie powinniśmy zatem przejmować się ochroną naszego samochodu, który poza tym jest wówczas dodatkowo ubezpieczony. Firmy posiadające parkingi długoterminowe przy lotniskach zwykle oferują również szereg usług opcjonalnych, które z pewnością ułatwią nam organizację wyjazdu – na przykład wspomniany przed chwilą transfer lub możliwość dopompowania kół oraz załadowania akumulatora po długotrwałym parkowaniu. Przed wylotem zazwyczaj będziemy mieli też możliwość zmierzenia walizki i dzięki temu uniknięcia dodatkowych opłat.