Masz wirusa na stronie? Zamów usługę czyszczenia infekcji WordPress

Masz wirusa na stronie? Zamów usługę czyszczenia infekcji WordPress

Na wpmagus.pl/uslugi/usuwanie-wirusow-malware-czyszczenie-skutkow-infekcji-ataku/ zlecisz usuwanie wirusów WP.

WordPress okazał się w ciągu ostatnich kilkunastu lat tak modnym systemem zarządzania treścią, że liczbę sklepów i witryn internetowych tworzonych z jego użyciem liczy się obecnie w setkach milionów. Powszechność stosowania tego CMS-a sprawia, że strony tworzone na WordPressie są częstym celem ataków hakerskich. W przypadku zawirusowania strony, nieodzowne jest usunięcie infekcji z WordPressa.

Po czym poznać zainfekowanego WordPressa?

Obrazy na stronieinternetowej zostały zmienione bez Twojej wiedzy? Strona rozsyła niechcianą pocztę? Na witrynie znalazłeś przekierowania do nieznanych Ci adresów? A może logowanie jest niemożliwe? To zaledwie kilka z możliwych objawów alarmujących o zawirusowaniu strony. W takiej sytuacji potrzebne jest szybkie działanie, aby znaleźć powód infekcji, a w konsekwencji przywrócić stronę do poprawnego funkcjonowania. Usuwanie malware z WordPressa nierzadko przekracza wiedzę osób, które każdego dnia zajmują się wyłącznie tworzeniem sklepów oraz stron www na tym CMS-ie, toteż czyszczenie WordPressa ze złośliwych wtyczek czy też po atakach cyberprzestępców warto powierzyć specom od tego typu działań.

Usuwanie wirusów ze strony internetowej – dokładny przegląd plików oraz baz danych strony

Specjaliści zajmujący się usuwaniem wirusów ze stron opartych na WordPressie podczas swoich czynności naprawczych prowadzą wnikliwy przegląd baz danych oraz plików strony. Badają pliki htaccess oraz wp-config, a także kod użytych na stronie wtyczek oraz szablonów. W czasie naprawy zawirusowanego WordPressa implementowane są na stronie dodatkowe zabezpieczenia, minimalizujące niebezpieczeństwo kolejnych ataków. Jeśli trwające dłuższy czas zawirusowanie przyczyniło się do włączenia strony do wykazu wykluczeń (na przykład w oprogramowaniu antywirusowym), po usunięciu wirusów z WordPressa specjaliści mogą podjąć też wymagane działania w celu wykreślenia jej z tego rodzaju “czarnych list”. Naprawa wszystkich efektów ataku hakerskiego nie daje pewności, że taki kazus nie nastąpi w późniejszym okresie, dlatego ważne jest cykliczne aktualizowanie systemu zarządzania treścią i wykorzystywanych na stronie wtyczek.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]