Parking przy lotnisku – wygodne parkowanie bez obaw o auto

Parking przy lotnisku – wygodne parkowanie bez obaw o auto

Parking Balice - kompletną ofertę sprawdzisz na pandaparking.pl.

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym sposobem transportu, wybieranym często przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, by udać się w podróż musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego samochodu, ale to rodzi problem: gdzie go zaparkować w trakcie naszej podróży?

Tani parking przy lotnisku – Twój samochód pod opieką

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podrzucenie pod port lotniczy, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, przykładowo w podkrakowskich Balicach, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, na których za niewielką opłatą możemy postawić samochód na kilkanaście dni. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane tam auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co zapewniają długoterminowe parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach często oferują również inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z walizkami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i zyskać pewność, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]