Producent zabudów samochodowych – co oferuje?

Producent zabudów samochodowych – co oferuje?

Branża transportowa cały czas się rozwija, a to z powodu globalizacji, a także pojawiania się coraz to nowszych rynków importu i eksportu. Z tego powodu wymaga też coraz to nowocześniejszych rozwiązań, w głównej mierze tych koncentrujących się na usprawnieniu procesów przewozu towarów. Powstała w Polsce spółka Gniotpol Trailers, będąca producentem przyczep i zabudów samochodowych, od 30 lat odpowiada na potrzeby nieprzerwanie zmieniającej się branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie –solo, BDF oraz kubaturowe

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest specjalistą w produkcji zabudów samochodowych. W ofercie firmy znajduje się produkcja zestawów kubaturowych (przyczepy jedno- i dwuosiowe), BDF (do transportu intermodalnego) oraz solo (przykładowo z windą hydrauliczną ułatwiającą załadunek). To również producent przyczep i innych rozwiązań przygotowywanych i wykonywanych na zamówienie dla wymagających kontrahentów, w tym armii oraz jednostek specjalnych. Do produkcji używane są wyłącznie materiały wysokiej jakości, pochodzące od cenionych partnerów. Doświadczenie nabyte przez ostatnie trzydzieści lat umożliwia firmie Gniotpol Trailers tworzenie coraz to lepszych rozwiązań na najwyższym poziomie, o czym świadczy m.in. powodzenie strzeżonych patentem autorskich zestawów kubaturowych z serii 2504, opracowanych do przewozu szczególnie wymagających ładunków.

Producent zabudów samochodowych – kompleksowy serwis

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy również kompleksowe usługi serwisowe, zarówno w trybie mobilnym oraz stacjonarnym (w firmowym zakładzie w mieście Malnia albo w kilku autoryzowanych punktach). W przypadku usługi mobilnej konieczne naprawy dokonywane są na obszarze całej Unii Europejskiej w terminie wybranym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się też o komfort odbiorców, którzy wykonują naprawy na własną rękę. Części zamienne do przyczep firmy są dostępne od ręki, co zmniejsza okres wyczekiwania na ich uzyskanie do minimum, co wyraźnie przyspiesza to serwis zarówno niewielkich usterek, jak i wykonanie dużych napraw.

Fotografia pochodzi ze strony gniotpol-trailers.com.