Profesjonalne czyszczenie grobów

Profesjonalne czyszczenie grobów

Poznaj więcej szczegółów o sprzątaniu grobów Kraków na www.pong-malopolska.pl.

Wygląd miejsc spoczynku naszych krewnych jest dowodem naszej pamięci. Często niestety nie znajdujemy czasu, by się nimi zaopiekować – także, kiedy groby zlokalizowane są w tym samym mieście, gdzie żyjemy. Największe trudności stają się naszym udziałem natomiast, jeśli naszych krewnych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki muszą pozostać brudne – doskonałym wyjściem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Popularność opieki nad grobami – skąd się wzięła?

Na opisywaną usługę decydują się nie tylko osoby, którym brak wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno spotkać także emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mają zdrowia. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują także pochodne usługi, takie jak montaż siedzeń albo pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności lub poprawienia liter.

Ile wydamy na opiekę nad grobami?

Ceny, które należy zapłacić osobom czuwającym nad nagrobkami naszych krewnych są naprawdę zróżnicowane. Zależą zwłaszcza od rodzaju pomocy – kiedy wybieramy jedynie jednorazowe czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Gdy jednak chcemy, by przedsiębiorstwo czyściło grób regularnie, musimy liczyć się z kosztem około 400 PLN co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, że stawki zależne są także od gabarytów grobów, zaś najdroższe będzie czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]