Przyjęcie okolicznościowe – jak znaleźć na nie idealne miejsce?

Przyjęcie okolicznościowe – jak znaleźć na nie idealne miejsce?

Organizacja przyjęć okolicznościowych - więcej informacji o tej usłudze odnajdziesz tutaj.

Gdy ktoś mówi o organizacji dużej uroczystości rodzinnej, zapewne naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub z weselem. Lecz ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy przybywa grono bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to również chrzciny, „18-tki” oraz komunie święte. Kiedy lista zaproszonych gości jest długa, zazwyczaj nie damy rady zorganizować przyjęcia oraz upichcić przekąsek dla uczestników we własnym domu. Wtedy powinniśmy zabukować odpowiednią salę.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – jak dobrać miejsce?

Poszczególne typy uroczystości wiążą się z różnymi potrzebami uczestników. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak m.in. osiemnastka albo urodziny, , na której bawić się będą przede wszystkim osoby dorosłe, gościom trzeba zagwarantować nie tylko miejsce, w którym skonsumują bez pośpiechu posiłek, ale i salę do tańczenia. Z drugiej strony imprezy, w których dużą część uczestników będą dzieci, między innymi chrzty albo komunie, poleca się wyprawić w miejscu, które poza wydzierżawieniem sali wewnątrz budynku oferuje dodatkowo przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu najmłodszym zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, iż nie zmęczą się tak szybko przyjęciem i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Potrawy podawane uczestnikom także powinno się dostosować do rodzaju przyjęcia. Organizując takie wydarzenie zaleca się zatem sięgnąć po ofertę firmy zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się o dobre dania, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – zabawy okolicznościowe w królewskich salach lub w plenerze

Wynajęcie sali na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w większych miejscowościach, jest całkiem proste, ale niewiele ofert może konkurować z Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w Balicach nieopodal Krakowa. Od wielu lat w nieomal królewskiej atmosferze odbywają się tu chrzty, komunie oraz – oczywiście – wesela, które wszyscy uczestnicy zapamiętają na lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną bądź kilka sal, w których bez trudu można podjąć ogółem do stu trzydziestu osób. Z kolei jeżeli impreza zostanie urządzona w plenerze, to teren zielony przed Pałacem pomieści nawet ponad trzystu gości. Co istotne, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa gwarantuje kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od rozłożenia oraz przystrojenia stołów, przez dostarczenia menu, aż po profesjonalną kadrę szefów kuchni i kelnerów.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]