Sale do wynajęcia na imprezy – jak zorganizować bankiet na wysokim poziomie

Sale do wynajęcia na imprezy – jak zorganizować bankiet na wysokim poziomie

Poznaj dalsze szczegóły o salach do wynajęcia w Krakowie.

Przyjęcia firmowe to nie tylko wyjazdy integracyjne bądź plenerowe grille dla zatrudnionych i ich bliskich, zadaniem których zbudowanie głębokich więzi między pracownikiem i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują prestiżowe eventy, m.in. po to, żeby świętować osiągnięte wyniki, a także różne szkolenia, sympozja oraz gale dla kontrahentów biznesowych. Takie imprezy muszą być stosownie zaplanowane, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane później działaniach marketingowych.

Na co zwrócić uwagę szukając miejsca do wynajęcia na organizację imprezy firmowej

Jeżeli nie mamy na terenie firmy pojemnych wnętrz, które nadają się do urządzenia w nich eventu, należy sprawdzić oferty wynajęcia lokali, które pomieszczą wszystkich sproszonych uczestników uroczystości. Istotne jest, żeby miejsce, w którym organizujemy imprezę współgrało swoim stylem do charakteru urządzanego wydarzenia. Ważne spotkania dla akcjonariuszy marki, w czasie których świętowane są jej nadzwyczajne osiągnięcia, nie powinny być zorganizowane w pierwszej lepszej sali. Warto przy takich okazjach zaplanować imprezę w unikalnym miejscu, które wyraźnie podkreśli ważność wydarzenia. Natomiast jeżeli na event poproszeni będą uczestnicy nie mieszkający w najbliższej okolicy sali trzeba postawić na lokal, znajdujący się obok bogatej bazy hoteli, do której można dotrzeć w kilkanaście minut.

Organizacja imprezy firmowej

Planując event firmowy nie wolno pominąć tak ważnej kwestii, jak zapewnienie uczestnikom zimnych oraz ciepłych przekąsek i napojów. Świetnym rozwiązaniem będzie zlecenie tego obowiązku profesjonalnej firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dowóz we wskazaną lokalizację wybornych potraw dla obecnych, ale też pomoże w wyborze menu i weźmie na siebie ustawienie stołów. W czasie prestiżowych gal wskazane jest także zagwarantowanie gościom perfekcyjnej obsługi. Opłaca się więc szukać pomocy firm cateringowych mających w swoim teamie kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne potrawy oraz zawodowych szefów kuchni, którzy przygotują nie tylko wyśmienite, lecz i oszałamiające wizualnie dania.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]