Serwis okien wykonuj regularnie

Serwis okien wykonuj regularnie

W tym miejscu sprawdzisz, kto oferuje serwis okna.

Cyklicznie zlecany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie stracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje doświadczony serwisant? Czemu warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są narażone na różnego typu zniszczenia i wypaczenia. Na stan uszczelek oraz okien niekorzystnie wpływają także czynniki atmosferyczne – wahania temperatur, deszcz czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w odpowiednim stanie przez lata. O ile nieskomplikowane czynności, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy wezwać serwisanta. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują ciężko działające mechanizmy, redukują docisk okien w lecie, dbają o należytą izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowana ekipa serwisu okien może też przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Czemu należy korzystać z serwisu okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pozwala zmniejszyć straty ciepła nawet o 1/3, co przekłada się na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Serwis okna to jednakże nie tylko regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec może także zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez zamontowanie specjalnych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]