Urządzasz piknik? Zamów catering eventowy!

Urządzasz piknik? Zamów catering eventowy!

Jeśli potrzebujesz zamówić catering na imprezy, zajrzyj tutaj.

Letnie miesiące obfitują w bardzo modne ostatnio pikniki firmowe oraz eventy na świeżym powietrzu, ale tak naprawdę przez cały rok w przeróżnych miejscach kraju odbywają się bankiety, benefisy albo konferencje. Takie eventy muszą mieć odpowiednią oprawę, której obligatoryjną częścią jest profesjonalnie przygotowany i apetyczny catering. Najlepszym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy oferującej kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Catering imprezowy – kluczowa jest całość oprawy

Masz zamówioną salę bankietową albo wybrałeś już miejsce, w którym odbędzie się piknik? To świetnie! Teraz trzeba zatroszczyć się o to, by uczestnicy eventu mieli możliwość zjedzenia smakowitych ciepłych dań, przekąsek oraz trunków. Weź pod uwagę, że podczas istotnych bankietów nie godzi się ustawić stołu z cateringiem gdzieś na uboczu i oczekiwać, iż uczestnicy obsłużą się sami. Ważna jest jakość oprawy – odpowiedni układ stolików, eleganckie dekoracje, a także poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy eventu zapewne docenią też, jeśli posiłki będą zaaranżowane na talerzu jak w najlepszych restauracjach, a potrawy będą podawać im doświadczeni kelnerzy.

Porady dotyczące menu i nie tylko – zalety profesjonalnego cateringu na imprezę

Zaletą zamówienia usługi cateringu imprezowego jest z pewnością to, iż zatrudniony do pomocy zespół nie tylko przyrządzi pyszne dania, ale też kompleksowo zatroszczy się o całą jego otoczkę. Potrawy i przekąski będą przywiezione we wskazaną lokalizację, ekipa firmy cateringowej rozłoży i nakryje stoły, a następnie profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać gości podczas wydarzenia. Na życzenie zamawiającego, jeżeli pozwolą na to warunki wynajętej przestrzeni, kucharze mogą uświetnić wydarzenie pokazem tzw. live cooking, co dla uczestników może być jedyną okazją, aby przyjrzeć się z bliska jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Warto skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa na rynku od długiego czasu i która jest biegła w organizacji i obsłudze rozmaitego typu eventów, zarówno tych takich na setki uczestników, jak i kameralnych. W toku ustalania szczegółów oferty doradzi ona, jakie napoje, zakąski oraz potrawy najlepiej sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]