Wirtualny spacer z modelem 3D – zwiększ rozpoznawalność swojego biznesu

Wirtualny spacer z modelem 3D – zwiększ rozpoznawalność swojego biznesu

Na https://www.fotografsv.pl/model-wnetrza-3d/ zlecisz przygotowanie wnętrz 3D specjaliście.

Wnętrza 3D to świetny sposób na przedstawienie przyszłym klientom naszej powierzchni usługowej, biura czy nieruchomości, które zamierzają np. wynająć. Dla sporej ilości osób opcja zwiedzenia takiego pomieszczenia przed zawarciem umowy jest niesłychanie ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć korzystną dla nas decyzję. Ale czym są modele 3D i spacer wirtualny? Jak można użyć taką wizualizację do promocji i dlaczego warto to robić? Odpowiedź przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Jak działa wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to wykonany w oparciu o kilkanaście fotografii model 3D danego budynku, na którzy patrzymy niczym na “dom dla lalek”. W tego rodzaju modelu widzimy rozkład wszystkich wnętrz, a my mamy możliwość go przybliżać, przesuwać i zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model udostępnia się klientom w wersji interaktywnej, dzięki której mają oni wgląd do ogólnej bryły obiektu wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od wykonania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, możemy również zdecydować się na wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. Jest to najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, że poza oglądaniem wyłącznie modelu 3D wnętrza, przykładowo hostelu czy biura firmy, możemy przejść za jednym kliknięciem myszki do takiego pomieszczenia, a potem zabrać się za jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer VR pozwala również przechodzić do innych pomieszczeń zupełnie jak w rzeczywistości.

Dlaczego opłaca się zamieścić model 3D?

Z wykorzystaniem modeli 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie szczegółowo pokazać odbiorcom daną nieruchomość i jej wnętrza. Tę metodę promocji można wykorzystać do prezentacji hostelu, pracowni czy baru, jak również po prostu pokazać rozległemu kręgowi zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasza firma. Wnętrza 3D możemy również wykorzystać, jeśli sprzedajemy budynek, aby ewentualni nabywcy mieli możliwość szczegółowo zapoznać się z nieruchomością.

Jest wiele powodów, dla których opłaca się zamówić modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Pierwszy z nich to opcja opublikowania ich w Google Maps, na naszej stronie firmowej bądź udostępnianie ich w innych przydatnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala efektywniej przekonać klienta, by skorzystał z naszych usług . Internauci, którzy poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo obdarzą je dużo szerszym zaufaniem i odbiorą jako rzetelną markę. Jest to też bardzo dobra metoda na wyróżnienie się na tle rywalizujących z nami podmiotów, bowiem aktualnie – pomimo szerokiej dostępności tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można uzyskać w łatwy sposób — trzeba po prostu zamówić jego przygotowanie u zawodowego fotografa.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]