WordPress – komu powierzyć opiekę nad stroną www na tym CMS-ie?

WordPress – komu powierzyć opiekę nad stroną www na tym CMS-ie?

Opieka techniczna WordPress - w tym miejscu sprawdzisz aktualną ofertę.

WordPress, który powstał w głównej mierze jako platforma blogowa, błyskawicznie stał się niezmiernie popularnym CMS-em. Z uwagi na fakt, iż łatwo można opanować podstawy jego obsługi, a jednocześnie jest szybki, wykorzystuje się go w tej chwili do tworzenia wymyślnych stron i sklepów internetowych. Jednakże ten system zarządzania treścią może być powodem nieprzyjemnych sytuacji, zatem ważną i potrzebną usługą staje się aktualizacja WordPressa.

Dlaczego należy zlecić opiekę techniczną nad stroną internetową specjaliście?

Fundamentalnym warunkiem bezpieczeństwa strony jest bezsprzecznie zaktualizowanie jej do najnowszej edycji CMS-a. W wielu przypadkach jednakże przedsiębiorstwa po zaprojektowaniu strony zaniedbują okresowe wdrażanie nowych edycji CMS-a bądź aktualizacji wykorzystywanych dodatków, przez co narażają stronę na ataki cyberprzestępców bądź zainfekowanie przez wirusymalware. Na domiar tego, mimo iż WordPress jest dość łatwym CMS-em, jego aktualizowanie może skutkować incydentalnymi trudnościami z prawidłowym działaniem strony lub sklepu. Stąd też konieczne jest, aby działanie to realizował zawsze ktoś wtajemniczony w niuanse WordPressa, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie działu informatycznego, trzeba polecić aktualizację WordPressa niezależnemu profesjonaliście.

Do kogo adresowana jest pomoc z zakresu opieki nad stroną internetową?

Oferta opieki technicznej nad stroną internetową to usługa adresowana głównie do klientów biznesowych, tak małych jak i dużych przedsiębiorstw, którym zależy na wydajnym oraz ciągłym działaniu ich strony firmowej, a także ochronie jej baz danych i zasobów. Oferta ta potrzebna jest też blogerom i freelancerom prowadzącym prywatne strony. W elementarnym pakiecie usługi zawarta likwidowanie skutków cyberataków, wykonanie aktualizacji WordPressa oraz pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych. W ofercie bardziej rozbudowanych pakietów dostępne są również różnego typu monitoringi (przykładowo logowań użytkowników, zmian treści oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]