Zadbaj o swoich gości – organizacja wesela z profesjonalnym cateringiem

Zadbaj o swoich gości – organizacja wesela z profesjonalnym cateringiem

Na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/ dowiesz się, komu zlecić catering weselny w Krakowie.

Imprezy okolicznościowe, będące zwykle ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, takie jak wesela, chrzciny lub komunie, od dawna przestały być organizowane w mieszkaniach jedynie dla bliskiego kręgu krewnych i znajomych. Dziś są to imprezy, w których uczestniczy nierzadko ponad stu gości. Oczywiste jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości sama wymyślić menu, a następnie przyrządzać i podać dania uczestnikom imprezy, szczególnie, jeśli świętowanie planowane jest na wiele godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też daje się zauważyć duże zapotrzebowanie na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Czy warto zamówić catering weselny?

Organizacja wesela to intensywny stres, spowodowany dziesiątkami godzin przeznaczonych na rozsyłanie zaproszeń, sporządzanie listy gości, wybór dekoracji sali oraz szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także potrzeba dostarczenia odpowiedniej ilości napojów i zakąsek podawanych podczas imprezy, a co najważniejsze – przygotowanie ciepłego obiadu, który urzeknie zaproszonych gości i zbierze ich wszystkich przy wspólnym stole. Najważniejszy posiłek na przyjęciu weselnym musi mieć doskonałą oprawę. Goście wszak oczekują tego, aby stoliki były prawidłowo nakryte i wspaniale przystrojone, dania były wyśmienite i widowiskowo skomponowane na talerzach, a także aby obsługa w profesjonalny sposób serwowała gościom kolejne posiłki. Najwyższy poziom organizacji mogą zagwarantować wyłącznie firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych szefów kuchni, kelnerów oraz managerów, wprawionych w obsłudze eventów zarówno w salach, jak i tych organizowanych pod gołym niebem.

Catering na wesela – z bazową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Każdy typ imprezy okolicznościowej rządzi się własnymi zasadami, nie tylko w przedmiocie aktywności dla zaproszonych, ale również i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe zazwyczaj mają przygotowany wstępnie spis oferowanych dań głównych, przekąsek i trunków odpowiadających charakterowi wesel. Podstawową ofertę można sprawdzić na stronie firmy lub uzyskać tę informację kontaktując się z jej reprezentantem. Zamawiający może więc sam złożyć menu z sugerowanych potraw. Należy jednak podkreślić, że firmy świadczące usługę cateringu weselnego są również otwarte na nowe pomysły i często na życzenie kontrahenta decydują się na przyrządzenie unikalnych kompozycji dań.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]