Maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield

Maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield

Szukasz mini przyłbicy? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na wszystkie państwa, całkowicie przeistoczyła nasze życie oraz relacje społeczne. Zasady dystansu społecznego wymuszają konieczność używania rozmaitych środków, których zadaniem jest zabezpieczać nas przed rzeczywistym ryzykiem kontaktu z tym groźnym wirusem. Idąc do urzędu lub sklepu, gdzie z reguły napotykamy większe tłum ludzi, powinniśmy dla naszego zdrowia założyć na usta i nos ochronną maseczkę. Co jednak uczynić, jeżeli trudno nam się oddycha w popularnej maseczce z bawełny?

Wytrzymała maseczka wielorazowa w postaci przyłbicy ochronnej

Osoby, które uważają bawełniane maski ochronne za niekomfortowe i mają problemy z oddychaniem podczas ich noszenia, mogą zakupić mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest m.in. maseczka wielorazowego użytku Mini Shield marki Vitberg. Chroni ona przed kontaktem z wirusem równie dobrze jak maska chirurgiczna, tzn. przykrywa nos oraz usta, ale zarazem zapewnia lekkość oddychania. Jej podstawowymi zaletami są komfort, trwałość oraz niewielka waga, która nie wykracza poza 7-10g. Ta przyłbica ochronna wykonana jest z surowców, dzięki którym może być stosowana kilkadziesiąt razy. Jej przezroczystą przysłonę po każdorazowym użyciu rekomenduje się odkazić, a samą całość można także wyprać ręcznie (aż trzydzieści razy) za pomocą popularnych detergentów.

Kto może korzystać z wielorazowej mini przyłbicy?

Ochronną przyłbicy poleca się używać każdemu, kto dba o ochronę, jak również komfort. Osoby cierpiące na astmę, starsze oraz regularnie uprawiające sport na świeżym powietrzu będą sobie chwalić swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też zalecana wszystkim, którzy są zobligowani nakładać maski ochronne podczas pracy. Mini Shield nie powoduje parowania okularów, nie utrudnia ruchów głowy, a jej używanie nawet przez kilka godzin nie drażni. Młodzież zapewne doceni też to, iż działa ona z FaceID.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]