Zwalczaj ból falą uderzeniową

Zwalczaj ból falą uderzeniową

Kup urządzenia do fali uderzeniowej.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia, która pomaga wyleczyć dolegliwości różnego typu. Jak jest używana i kiedy warto się na nią zdecydować?

Gdzie używany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest szeroko używana w rehabilitacji, medycynie sportowej, ortopedii, kosmetologii, a także wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi przenika kilka centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla przylegających tkanek i wykazuje się wysoką skutecznością w walce z różnymi schorzeniami. Nowoczesne aparaty do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niesłychanie precyzyjny, co przynosi nadzwyczaj dobre efekty. Aparaty do fali uderzeniowej działają m.in. w terapii chorób związanych z narządami ruchu, takich jak ostroga piętowa, bóle kręgosłupa, zapalenie ścięgien czy zespół bolesnego barku. Aparat do fali uderzeniowej może być stosowany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez fizjoterapeutów i kosmetologów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – 70% skuteczności

Dostępne na rynku urządzenia wykorzystujące falę uderzeniową są zaopatrzone w 2 niezależne kanały oraz aplikatory, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie terapii u dwóch osób w tym samym czasie. Nowoczesny sprzęt wysyła falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy przesyłane do tkanek nieinwazyjnie stymulują zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co umożliwia zredukowanie sygnałów bólowych u chorych cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej jest skuteczna w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Lokalizacja:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]